Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy w Dziemianach

ZAWIADOMIENIA

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie m. Dziemiany, gmina Dziemiany z dn. 06.12.2017 r.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie m. Płesy, gmina Dziemiany z dn. 06.07.2017 r.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Kalisz, gmina Dziemiany z dn. 06.11.2014 r.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Dziemiany, gmina Dziemiany z dnia 26.03.2014 r.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Trzebuń, gmina Dziemiany z dnia 28.11.2013 r.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Trzebuń, gmina Dziemiany z dnia 28.10.2013 r.

Zawiadomienie z dnia 18.09.2013 r.

Zawiadomienie Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z dn. 30.07.2013 r.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Kalisz, gmina Dziemiany z dnia 06.06.2013 r.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku firmy TELTOR-POL PÓŁNOC S.A. - w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Kalisz, gmina Dziemiany

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku firmy P.P.i H. ,,ELUS" K. Hinc, L. Kuźma sp. j. - w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji cetu publicznego w obrębie Dziemiany, gmina Dziemiany,

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku firmy "BELSAN" s.c. - w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Kalisz, gmina Dziemiany

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku Biura Projektów i Usług Technicznych "ELPROTOR" sp. z o.o.

Zawiadomienie wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku Urzędu Gminy Dziemiany

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku firmy "BELSAN" s.c. - w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego w obrębie Trzebuń, gmina Dziemiany

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego dla inwestycji celu publicznego polegającego na budowie sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w miejscowości Kalisz,

Zawiadomienia o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku PROFIT GROUP

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku Biura Projektów i Usług Technicznych ELPROTOR Sp. z o. o.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie uchylenia decyzji Wójta Gminy Dziemiany nr RBI-7625-2/5/06/07

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie uchylenia decyzji Wójta Gminy Dziemiany nr RBI-7625/3/09 z dnia 14.08.2009 r. określającej środowiskowe uwarunkowania dla inwestycji pt„Budowa kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w miejscowości Trzebuń wraz z przyłączeniem do istniejących sieci w miejscowości Dziemianyâ€?

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania adm. z wniosku Gminy Dziemiany w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającego na budowie sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej dla m. Dziemiany i Raduń.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku firmy "BELSAN" s.c.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego z wniosku ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Gdańsku

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:2981
Treść wprowadził(a): Dorau Rafał, 2017-12-06 12:45:50
Treść wytworzył(a): [brak danych], 1970-01-01 01:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2017-07-06 13:52:55